MojAndroid

Ak ste fanúšikom zámorskej NHL alebo hokeja ako takého, v Obchode Play veľa skutočne zaujímavých hier nenájdete. Nejaké tu sú, no zväčša ide o neoficiálne a často jednoduché hry, ktoré zabavia nanajvýš na niekoľko hodín. Teraz ale bola predstavená oficiálna kartová stratégia NHL SuperCard 2K18, kde nájdete reálnych hráčov, s ktorými si budete môcť zahrať proti skutočným súperom.

Reálni hráči a tradičný herný princíp

Ide totiž o tradičnú kartovú stratégiu, kde zbierate karty hráčov, vylepšujete ich a potom sa v real-time súboji snažíte poraziť súpera. Najväčšiu mieru na víťazstve/prehre majú štatistiky kartičky, no svoju rolu tu zohráva aj náhoda. Hra je o to zaujímavejšia a pestrejšia, no zároveň môže byť aj frustrujúca.

V hre nájdete vyše 450 rôznych kartičiek a niekoľko atraktívnych herných režimov. Okrem toho, že za vyhrané, ale aj prehrané zápasy získate nové kartičky, môžete tiež získať zaujímavé vylepšenia a posilniť tak vašich súčasných hráčov. V samotnom zápase budete v závislosti od hernej situácie vyberať hráčov z vašej zostavy, pričom týchto už neskôr nebudete môcť použiť.

Zadarmo s mikrotransakciami

Samozrejme, do hry tak vstupuje stratégia, keď budete vyberať, ktorých hráčov použijete skôr a ktorých neskôr, resp. ktorých vylepšíte viac a ktorých menej. Absolútnou samozrejmosťou v takomto type hry sú mikrotransakcie, ktorými môžete svoj tím okamžite vylepšiť, resp. zrýchliť váš postup v hre. NHL SuperCard 2K18 si ale užijete aj bez nich. Ak patríte medzi hokejových fanúšikov, určite dajte hre šancu. Možno si vás získa a vy si tak budete vedieť skrátiť chvíle voľna zbieraním kartičiek reálnych hráčov NHL.

Verzia: 3.2.0.300131
Pôvodná cena: 10,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.0.300131
Pôvodná cena: 10,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

11.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+