MojAndroid

11. november nie je veľmi zaujímavý dátum. Teda okrem toho, že v ňom nájdeme hneď štyri jednotky. To si môžete vysvetliť akokoľvek, no v Číne už niekoľko rokov pod týmto dátumom vidia sviatok všetkých osamelých, tzv. Singles‘ day. Ide o akýsi opak sviatku sv. Valentína. V novembri však neobdarujete svoju polovičku, ale sami seba. To znie celkom dobre, nie? Čínske e-shopy si to uvedomujú, a tak svojim zákazníkom pripravujú už tradične obrovské akcie. Takú nájdete aj v e-shope GeekBuying.

Ten si pre vás pripravil množstvo skvelých akcií. Okrem iných tu nájdete aj špeciálnu promo akciu Mi Singles‘ Day. Ako názov napovedá, ide o akciu na výrobky spoločnosti Xiaomi. Už o štyri dni tu tak nájdete množstvo skvelých ponúk na telefóny, počítače, príslušenstvo, zariadenia do smart domácnosti a čokoľvek ďalšie, čo spoločnosť Xiaomi vo svojom portfóliu ponúka.

>>Pozrite si špeciálnu akciu Mi Singles Day v e-shope GeekBuying<<

Okrem skvelých cien na vás čakajú aj ďalšie akcie. Okrem iného tu nájdete špeciálne kupóny, ktoré sa vám zobrazia po tom, ako ich zazdieľate na sociálnych sieťach. Vďaka tým môžete ušetriť na vašich nákupoch ešte viac. Ak myslíte dopredu, tak je Singles‘ Day skvelou príležitosťou na nákup vianočných darčekov za skvelé ceny.

7.11.2018

+