MojAndroid

Slovenská aplikácia nezávislosť je prvou svojho druhu na Slovensku. Cieľom celého občianskeho združenia eSlovensko, ktorého súčasťou je aj portál NeZávislosť.sk a rovnomenná mobilná aplikácia, je vzdelávanie, prevencia, ochrana detí a mládeže na Slovensku. eSlovensko od svojho vzniku v roku 2002 získalo viac ako 30 slovenských a medzinárodných ocenení.

nezavislost-1 nezavislost-2

Mobilná aplikácia NeZávislosť má informatívny, ale aj preventívny cieľ. Pomáha nájsť rovnováhu medzi offline a online svetom, pričom používateľa informuje o tom, koľko času strávil na internete a v mobilných aplikáciách. Dáta z aplikácie budú použité na výskum, ktorý prinesie informácie o rizikových, sociálnych faktoroch a predispozíciách k závislostiam a návykovému správaniu používateľov. Tie neskôr môžu využiť najmä pedagógovia, psychológovia, psychiatri a terapeuti.

Okrem grafov najpoužívanejších aplikácií dňa, prehľadu denného, týždenného a celkového času tráveného na internete ponúka aplikácia NeZávislosť aj rôzne praktické doplnky: Zápisník, Stopku, Test závislosti, Otáčaciu kartu, Zdieľanie, Export či funkciu motivačná Skupina. Projekt je spolufinancovaný EÚ programom Connecting Europe Facility.

nezavislost-6 nezavislost-7

Celkovo možno označiť túto aplikáciu ako ideálny nástroj na meranie a sledovanie činnosti vašich detí na ich smartfónoch alebo na počítači. Aplikácia poteší peknou grafikou, oraktickými funkciami a najmä tým, že je dostupná úplne bezplatne. Ak vás zaujala, môžete si ju stiahnuť na odkaze nižšie. Za vývojom aplikácie stojí známe slovenské vývojárske štúdio InLoop.

Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma

10.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Mino

    Super, len tak dalej. Takychto appiek na Slovensku nie je vela, tak nech sa vydari ;).

+