MojAndroid

A je to tu! Po prvom odklade aktualizácie, ktorá mala vyjsť už pred niekoľkými dňami sme sa jej aj konečne dočkali. Google totižto začal uvolňovať  OTA update s Androidom 5.0 Lollipop pre väčšinu Nexus zariadení. Na nový systém sa môžu už teraz alebo v najbližších hodinách tešiť majitelia zariadení Nexus 5, Nexus 6, Nexus 7 (2012 aj 2013) a Nexus 10. Nainštalovať si ho môžete aj manuálne prostredníctvom systémových obrazov  stiahnutých z oficiálneho serveru spoločnosti Google.

Samozrejme, Google update sprístupňuje postupne, takže sa na vašom zariadení nemusí objaviť hneď. Preto ak nechcete čakať, odporúčame vám súbor pre svoj model Nexusu stiahnuť prostredníctvom vyššie uvedeného odkazu, a použiť náš starší návod na jeho nahranie. Postup je rovnaký, stačí zmeniť zdrojové súbory obsahujúce samotný Android 5.0 pre vaše zariadenie. Aj napriek tomu, že postup je jednoduchý, robíte ho na vlastné riziko a odporúčame ho najmä používateľom, ktorí už vedia čo robia.

Nezabudnite nám v komentároch dať vedieť, či ste svoj update už dostali aj vy.

Náš tip
Veľký zoznam všetkých zmien v Android 5.0 Lollipop

Náš tip
VIDEO | Android 5.0 Lollipop: TOP 7 funkcií, o ktorých by ste mali vedieť

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+