MojAndroid

Je to len niekoľko hodín, ako sme vás informovali o novinke v podobe Nexusu, ktorý by sa mohol objaviť v dohľadnej dobe a predstavili sme vám jeho špecifikácie. Teraz sa rozpútali dohady o tom, ktoré spoločnosti by ešte mohli vytvoriť Nexus zariadenia, ktoré by sme mohli vidieť na trhu ešte počas tohto roku.

Už počas mája spoločnosť Google vydala vyhlásenie, že nové Nexus zariadenia by mohlo skonštruovať a dodávať niekoľko spoločností. Medzi inými boli vtedy spomínané také spoločnosti ako Asus (Nexus 7 tablet), Samsung, LG, Sony a dokonca aj HTC. Podľa dostupných informácií z portálu AndroidNoodles, do konca roku by sme sa mohli dočkať ešte minimálne troch Nexus zariadení: Samsung Galaxy Nexus II, LG Optimus Nexus a Sony Xperia Nexus.

Informácie o piatich Nexus zariadeniach v tomto roku vtedy priniesol Wall Street Journal a ten sa nezvykne mýliť, pokiaľ ide informácie, ktoré prináša na svojich stránkach.

Zdá sa však, Nexus mánia sa tabletom Nexus 7 len tento rok rozbieha a možno sa dočkáme ešte oznámení, ktoré nám povedia o Nexus zariadeniach z takých vývojárskych dielní ako sú v spoločnostiach HTC alebo dokonca Motorola.

Zdroj, foto: Androidnoodles, Androidcommunity

22.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+