MojAndroid

Majitelia zariadení Nexus 6P, Nexus 5X a Nexus Player sa potýkajú s nepríjemným problémom. Pri prehrávaní videa sa mení kvalita obrazu a farby sú vyblednuté. Nezáleží pritom na jeho zdroji. Google tvrdí, že problém postihol väčšinu používateľov Nexus Playeru, ktorí aktualizovali na Android 6.0 Marshmallow. Menej je už tých, čo vyblednuté farby postrehli na Nexuse 5X a Nexuse 6P.

Google podľa dostupných informácií o chybe vie a momentálne pracuje na jej odstránení. Na stole má už niekoľko opravných balíčkov, ktoré testuje a čoskoro by mali byť pripravené na distribúciu cez OTA. Pre Nexus Player Google presný časový rámec dostupnosti aktualizácie nešpecifikuje, na telefóny by podľa neho mohla ale doraziť už v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj: phandroid

7.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+