MojAndroid

Ak by sme mali hodnotiť aplikácie podľa proaktívneho prístupu ich autorov a frekvencie aktualizácií, tak by sa v TOP päťke rozhodne umiestnil aj Action Launcher. Jeho autor Chris Lacy je vo svete Androidu známou postavou a svoju šikovnosť dokázal aj v septembrovej aktualizácii svojho launcheru. Ten v sebe integruje funkcie ešte nepredstaveného Nexusu Sailfish (či Google Pixel smartfónu), pričom sú tieto funkcie ešte vylepšené vo viacerých smeroch.

Septembrová aktualizácia aplikácie Action Launcher prináša vzhľad aj funkcie z najnovšieho (ešte nepredstaveného) Nexus smartfónu. Ide napríklad o nový appdrawer, ktorý otvoríte potiahnutím spodného radu ikon smerom hore, nový typ zložiek ikon na ploche, zmenu pozadia v menu s aplikáciami, nový widget pre Google vyhľadávanie, či možnosť nastaviť tieň pod dockom. Okrem toho je samozrejmosťou aj oprava známych chýb a nedostatkov, či doplnenie viacerých drobností a gest do systému. Všetky tieto funkcie si môžete vyskúšať zadarmo a neskôr si Action Launcher kúpiť v plnej verzii. Tých pár eur rozhodne stojí za to, ide o jeden z najlepších alternatívnych launcherov v obchode Play.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Action Launcher v3.4 pridáva nové možnosti úprav a nastavenia

Zdroj: AndroidCentral

12.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+