MojAndroid

Niet pochýb o tom, že aplikácia Fotky Google patrí medzi tie užitočnejšie tituly, ktoré Google v poslednej dobe predstavil. Ak patríte medzi používateľov tejto služby, zrejme viete, že pri používaní máte dve možnosti – buď si fotky a videá zálohujete v plnom rozlíšení, no tieto súbory potom budú uberať z vášho voľného miesta na Google Drive. Druhou možnosťou je neobmedzené zálohovanie fotografií a videí v obmedzenom, no pre väčšinu používateľov dostatočnom rozlíšení. Majitelia Nexus smartfónov možno budú mať už čoskoro výhodu.

Náš tip
Zdieľané albumy v aplikácii Fotky Google sú teraz oveľa sociálnejšie

V najnovšej aktualizácii aplikácie Fotky Google sa objavila zmienka o novej funkcií, ktorá hovorí o bezplatnom a plnohodnotnom zálohovaní obsahu do aplikácie Fotky Google pre majiteľov Nexus zariadení. Nie je zrejmé, kedy by mala byť funkcia oficiálne predstavená, no je pravdepodobné, že sa tak stane pri predstavení Nexus smartfónov. Tiež nie je zrejmé, či takéto neobmedzené zálohovanie bude platiť pre fotky zo všetkých zariadení vrátane digitálnych fotoaparátov, alebo iba z mobilných zariadení. V každom prípade, pre mnohých používateľov pôjde o zaujímavý dôvod navyše, ktorý ich bude motivovať ku kúpe Nexus smartfónu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via Android Authority

 

28.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+