MojAndroid

Nexus 9 je nepochybne najlepším tableto,m, aký Google uviedol na trh. Aj napriek tomu ale získal Android 5.1 až po Nexuse 7. Dnes je však ten deň, kedy si majitelia tohto tabletu vo Wi-Fi verzii môžu stiahnuť a manuálne nainštalovať aktualizáciu na Android 5.1.1 (LMY47X). Tú Google uvoľnil aj vo forme OTA aktualizácie, a tak môžete na nový Android počkať niekoľko dní, alebo si ho nahrať cez bootloader ako aktualizáciu manuálne. Ak neviete ako na to, tak vám radi poradíme (návod funguje univerzálne):

Náš tip
NÁVOD | Inštalácia Android 5.0 Lollipop na Nexus 5 a Nexus 7

nexus-9-1

Stiahnite si Android 5.1.1 Lollipop pre Nexus 9

Ak si nie ste istí manuálnym spôsobom aktualizácie, počkajte na OTA aktualizáciu, ktorá by vám na tablet mala prísť do niekoľkých dní, prípadne navštívte naše Android fórum, kde vám s inštaláciou Androidu poradia skúsení používatelia.

Zdroj: Google

13.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+