MojAndroid

V priebehu niekoľkých posledných hodín sa objavili informácie o tom, že spoločnosť Google by mohla pripravovať uvedenie na trh vylepšenú verziu svojho úspešného tabletu Nexus 7 s podporou 3G a s rozšíreným úložiskom na 32 GB.

Táto informácia sa objavila na droidlife.com, kde bol uverejnený popis tabletu aj so základnými špecifikáciami. Tento záznam sa objavil v skladovej karte britského predajcu Carphone.

Zaujímavá je aj cena tohto zariadenia, ktorá sa v skladovej karte udáva na úrovni 260 amerických dolárov. Pri kontrole sa objaví zariadenie s označením Nexus 7 32GB – ASUS 1B-32 – u viacerých predajcov, ktorí ho ponúkajú ihneď alebo informujú, že sa objaví čoskoro.

Ak sa tento fakt potvrdí, Nexus 7 3G 32 GB by sa mohol objaviť v druhej polovici mesiaca október a mal by byť priamou konkurenciou novinke v podobe iPad, navyše, predošlé verzie Nexus 7 8GB a 16 GB by mohli čosi stratiť uvedením nového modelu na cene a mohli by byť ešte viac konkurencieschopné Amazon Kindle tabletom.

Ak teda zvažujete kúpu Nexus 7 tabletu, bolo by dobré tento nákup ešte odložiť o nejaký ten týždeň, kedy bude jasné, či nie je tento údaj u rôznych predajcov len hromadným omylom. Predpokladáme však, že keďže bez vetra sa ani lístok nepohne, pravdepodobne sa teda dočkáme v najbližších dňoch predstavenia tabletu Nexus 7 s podporou 3G sietí a úložiskom 32 GB.

Zdroj, foto: DroidLife, AndroidAuthority

8.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+