MojAndroid

Nexus 7 sa dočkal aktualizácie na Android 4.2 Jelly Bean, pre nedočkavcov sme písali návod, ako si manuálne aktualizovať svoj tablet. Avšak už počas dňa sa začala aktualizácia zariadenia Nexus 7 na Android 4.2 Jelly Bean. Informovali nás o tom naši čitatelia. Aktualizácia prináša vylepšenie firmvéru a získať ju môžete over-the-air (OTA).

Aktualizácia ešte len začala, no napriek tomu všetkým vlastníkom zariadenia Nexus 7 odporúčame vyskúšať aktualizáciu vo svojich nastaveniach – aktualizácia systému. Aktualizácia má približne 80 MB a jej inštalácia nezaberie viac ako 5 minút.

Zdroj, foto: PocketNow, Facebook

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+