MojAndroid

Nexus 6 sa zatiaľ v zahraničí predáva len v limitovaných množstvách, no situácia by sa mala už v nasledovných týždňoch postupne zlepšovať. Novinka Googlu zavíta aj na európsky kontinent, kde sa podľa viacerých holandských online predajcov má začať predávať od 18. novembra. Asi vás neprekvapí fakt, že sa bude predávať za cenu prepočítanú kurzom jedna k jednej k americkému doláru. To znamená, že 32 GB verziu, aspoň v Holandsku, kúpite za 649 eur a 64 GB za 699 eur.

Prvé objednávky majú byť vybavené do konca novembra alebo začiatkom decembra. Zdá sa tak, že Google je pripravený na masovú distribúciu svojho smartfónu, ktorý sa po prvýkrát v histórií dostal do cenovej kategórie, ktorá odpovedá uvádzacím cenám high-end smartfónov renomovaných výrobcov. Dostupnosť Nexusu 6 na Slovensku ostáva zatiaľ otázna a nemáme momentálne k dispozícii žiadne informácie o tom, kedy alebo za koľko sa bude predávať. Je však pravdepodobné, že ceny budú v čase uvedenia rovnaké ako v Holandsku.

Zdroj: gsmarena

 

12.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+