MojAndroid

V posledných dňoch sa spojenie “Nexus 6” skloňuje v mnohých pádoch. Novinka, ktorú má Google už čoskoro predstaviť, prinesie 6-palcový displej a nový systém Android L s niekoľkými vylepšeniami a zmenami. Väčšina fanúšikov Nexus línie ale nie je spokojná s veľkosťou zariadenia, ktorá by sa dala porovnať skôr s tabletom než mobilom. Pre reálnejšiu predstavu o veľkosti tohto zariadenia si Reddit používateľ TonGi018 vytvoril drevenú maketu zariadenia, ktorú porovnal so svojim Nexusom 7 a Nexusom 4. Maketa má proporcie takmer na milimeter presné s originálom, takže môže slúžiť ako dobrý príklad toho, aký veľký Nexus 6 vlastne bude.

Okrem toho na internet uniklo aj niekoľko ďalších fotografií, ktoré zobrazujú priamo zariadenie Nexus 6 pri používaní. Tieto fotografie získal zahraničný portál Android Police od anonymného zdroja, ktorý zrejme pracuje priamo na vývoji zariadenia. Ako môžete vidieť, na zariadení sa nachádzajú spomínané stereo reproduktory, veľký 6-palcový displej, či nové ikony a tlačidlá, o ktorých sme vás už informovali. Zaujímavou je ikona srdca v notifikačnej lište, ktorá by mohla indikovať prítomnosť služby Google Fit.

4 image

Zdroj: AndroidPolice,Reddit

2.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+