MojAndroid

Nový Nexus 6 je veľký smartfón a o tom niet žiadnych pochýb. Displej s veľkosťou 6 palcov už balancuje na hranici medzi smartfónmi a tabletmi, čo určite nepoteší väčšinu priaznivcov bežných smartfónov a predchádzajúcich generácii Nexus zariadení. Práve veľkosť displeja je diskutabilným parametrom najnovšieho smartfónu, ktorý si kvôli jeho rozmerom pravdepodobne nekúpi väčšina priaznivcov Nexusov. Ako veľký je teda v porovnaní so svojimi predchodcami? Asi nebude žiadnym prekvapením, že v porovnaní prvým Nexusom One a Nexusom S, pôsobí Nexus 6 ako skutočný obor. Vedeli by ste v dobe prvého Nexusu predstaviť, že raz budete v rukách držať tak veľké zariadenie akým je Nexus 6?

Náš tip
Google oficiálne odhalil smartfón Motorola Nexus 6 a tablet HTC Nexus 9

And---finally---here-we-have-the-tiny-3.7-inch-Nexus-One.-We-can-confidently-say-that-the-Nexus-line-has-grown-both-literally-and-figuratively-since-the-first-model nexus 6 nexus S, Nexus 6 nexus s nexus 6 nexus 4 nexus 6 nexus 5

 

Zdroj: phonearena

22.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+