MojAndroid

Dnes ráno nás na redakčných zariadeniach Nexus 5X Nexus 6P potešilo upozornenie o dostupne aktualizácii. Tá mala na oboch zariadeniach veľkosť približne 42 MB a prinášala najmä bezpečnostné vylepšenia a odstránenia známych chýb. Februárový bezpečnostný update by mali dostať aj ďalšie Nexusy vyrobené v roku 2016, napríklad tablet Nexus 9 či Nexus Player. Okrem toho dostali aktualizáciu aj smartfóny Pixel, Pixel XL a tablet Pixel C.

Nexus-6P-Nexus-5X-aktualizacia-februar-1 Nexus-6P-Nexus-5X-aktualizacia-februar-2

Aktualizácia pre Nexus 6P (vľavo) a Nexus 5X (vpravo).

Dostupnosť aktualizácie si môžete overiť v sekcii Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. Pokiaľ ste ju na svojom zariadení ešte neobdržali, môžete si ju nainštalovať aj manuálne. Odkaz na stiahnutie systémového súboru nájdete na webe Android Developers v sekcii Factory Images. Pokiaľ ste ale týmto spôsobom svoje zariadenie ešte neaktualizovali, počkajte radšej na príchod OTA aktualizácie.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+