MojAndroid

Google dnes na svojich serveroch sprístupnil na stiahnutie najnovšie verzie systémových obrazov pre Nexus 4 a Nexus 7 (2013) vo verzii WiFi aj LTE. Nové balíky so sebou prinášajú najnovší Android 5.1 Lollipop, ktorý spoločnosť predstavila verejnosti len prednedávnom. Tento vylepšuje viaceré nedostatky prvej verzie Lollipop a opravuje chyby, ktoré boli po jeho uvedení objavené. Nahranie ROM je jednoduché a stačí ak budete postupovať podľa nášho návodu. Samozrejme,  nemusíte nič riskovať a počkať len na oficiálnu aktualizáciu cez systém OTA.

Android 5.1 je predovšetkým o oprave chýb a pridaní niektorých funkcií, ktoré v novom Androide chýbali. Pribudla podpora pre niekoľko SIM kariet v jednom zariadení, vylepšené zabezpečenie ukradnutého či strateného Android zariadenia a nechýba ani možnosť zmeny nastavení Bluetooth a WiFi priamo z notifikačného panelu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+