MojAndroid

Hoci Google sa zatiaľ rozhodne nechystá predstaviť ďalšiu generáciu svojich smartfónov Nexus, nič nebráni tomu, aby už o nich vznikali rôzne dohady. Už sme síce informovali o pošepkávaní, že Googlu sa spolupráca s Huaweiom na Nexuse 6P páčila, a tak by mohol aj ďalší rok vyrobiť jeden zo smartfónov, no teraz koluje po čínskych sociálnych kanáloch aj iná nepotvrdená informácia. Podľa nej by mala spoločnosť HTC vyrobiť rovno oba Nexusy 2016. Nešlo by o úplne novú spoluprácu, nakoľko HTC sa už predviedlo pri smartfóne Nexus One a tablete Nexus 9.

Akékoľvek ďalšie informácie sú v tejto chvíli len čisto špekulatívne, no to nebráni, aby sa nerozprávalo aj o veľkosti uhlopriečok displeja. Tie majú byť o niečo menšie ako posledná dvojica Nexusov, takže by sme sa mohli dočkať 5-palcovej a 5 a pol palcovej verzie (nemiesto tohtoročných 5,2 a 5,7 palca). Akékoľvek novinky o Nexusoch budeme pravidelne sledovať a prinášať čerstvé informácie.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+