MojAndroid

Nie každému používateľovi mobilného operačného systému Android vyhovuje predinštalovaný emailový klient. Hlavne ak využíva inú službu na elektronickú poštu než je Gmail od spoločnosti Google. Z tohto dôvodu siaha do obchodu Google Play po alternatíve. Tých nájde skutočne veľké množstvo, ako napríklad Aqua Mail alebo Outlook od amerického giganta Microsoft. Jedným z obľúbených bol doteraz aj Newton Mail. Pred mesiacom bolo vývojárske štúdio CloudMagic, ktoré za aplikáciou stojí, kúpené spoločnosťou Essential a následne bol Newton Mail z obchodu Google Play odstránený. Teraz sa do obchodu opäť vracia, čo určite poteší všetkých jeho používateľov.

Samotná aplikácia prešla miernymi vylepšeniami nielen po stránke grafického rozhrania. Pribudli nové možnosti mazania mailov, označovania prečítaných, respektíve neprečítaných, mailov a bola vylepšená aj možnosť kopírovania textu. Do Newton Mailu boli integrované aj aplikácie OmniFocus, Giphy, Things, 2doapp a Bear. Veľa vylepšení sa týka aj desktopovej verzie. Aplikácia je prvých 14 dní bezplatná a následne musí používateľ platiť predplatné. Ročné predplatné stojí 50 dolárov.

Verzia: 9.8.231
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.8.231
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Gmail pre Android dostáva Material Design 2.0
11.2.2019
Zdroj: AndroidCommunity

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+