MojAndroid

V obchode Play nájdete viacero spoľahlivých či dizajnovo prívetivých e-mailových klientov. Čo by ste však povedal na aplikáciu, ktorá funguje na báze predplatného a snaží sa zlúčiť pozitívne funkcie z viacerých e-mailových či komunikačných klientov? Práve čosi podobné tejto predstave prichádza do obchodu Play v podobe aplikácie Newton Mail.

Náš tip
Gmail pre Android získal anti-phishing ochranu

E-mailový klient pracuje s aplikáciami Gmail, Exchange, Yahoo Mail, Hotmail / Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 a všetkými účtami IMAP. Prostredníctvom svojho účtu môžete všetky svoje predvoľby a nastavenia e-mailu synchronizovať so všetkými zariadeniami – či už ide o Android smartfón, tablet, wearables alebo Mac.

K dispozícii dostanete štandardné funkcie ako Odoslať neskôr, Profil odosielateľa, Odložiť prichádzajúci mail či Označenie ako spam. Z ďalších funkcií dostávate dvojstupňové overenie používateľského účtu, možnosť prepojiť s ďalšími aplikáciami ako Trello, OneNote či Asana či možnosť vrátiť odoslanie. Nechýba rýchla funkcia potiahnutím prsta napríklad pre označenie správy ako prečítanej.

Podpora Cloudových služieb je takisto zahrnutá. Svoje prílohy môžete k mailu pripájať alebo naopak ukladať pomocou svojej obľúbenej služby. Medzi podporovanými aplikáciami sú Google Disk, Box, Dropbox, OneDrive a ďalšie. Jazyková podpora aplikácie prináša jazyky ako angličtina, francúzština, nemčina, ruština, španielčina, portugalčina, čínština (zjednodušená a tradičná), holandčina a thajčina.

Náš tip
Google vyťahuje eso z rukávu. Vo vyhľadávaní zobrazí výsledky z Google Fotiek aj vášho Gmailu

Pri stiahnutí v Obchode Play získavate 14 dňovú skúšobnú verziu aplikácie. Môžete si dočasne vyskúšať jej rýchlosť a ponúkané služby. Po skončení skúšobnej doby sa aplikácia deaktivuje. Pre opätovné používanie je potrebné zaplatiť poplatok vo forme ročného predplatného aplikácie Newton Mail. Poplatok je na hodnote 49,99 dolárov na jeden rok, čo činí približne 4 doláre na mesiac.

Verzia: 9.8.231
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.8.231
Aktuálna cena: Zdarma
1.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+