MojAndroid

Ak sa pozriete na Facebookovú nástenku svojich priateľov, väčšinou tam nájdete zábavné a zaujímavé príspevky. Môže sa vám zdať, že všetci vaši známy si svoj život užívajú naplno, objavujú nové veci, cestujú, skrátka všetko ide podľa ich predstáv. Vaše predstavy o ich skutočných životoch sú ale veľmi skreslené. Málokto sa na Facebooku chváli tým, aké má osobné problémy, že sa mu nedarí v práci a podobne.

Na videu môžete vidieť, že nie je vždy je všetko tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Život, ktorý ukazuje druhým ľuďom náš Facebook, nemusí byť totožný s tým, ktorý naozaj žijeme. Ideálna nástenka plná zážitkov a pozitívnych statusov môže byť pre niekoho až depresívna a ak ste sa s niečím podobným stretli aj vy, tak nezúfajte. Miesto presviedčania svojho okolia o tom, ako sa máte dobre, skúste na chvíľu ignorovať sociálne siete. Pokúste sa radšej o to, aby ste naozaj žili svoj život tak, ako si predstavujete a aby tie pozitívne naladené statusy mali aj skutočné opodstatnenie :-)

via: gizmodo

25.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+