MojAndroid

Ak sa chcete „zabaviť“ na účet používateľov nechránených WiFi sietí, je tu aplikácia, ktorá vám zábavu určite prinesie, najmä pri pohľade na prekvapených používateľov. Pripravených máte niekoľko trikov, ako prekvapiť takýchto používateľov na všetkých dostupných nechránených WiFi sieťach. Jedným dychom však musíme poznamenať, že takáto zábava môže byť v rozpore s platnou legislatívou na našom území.

Používateľ môže rozostriť obraz, obrázky nahradiť svojim z galérie, presmerovať používateľa na konkrétne stránky. Pri videách môžete použiť svoje ikony, alebo zmeníte vyhľadávanie prostredníctvom Google. Podmienkou je pripojenie k rovnakej WiFi sieti, ako „napadnutý“ používateľ.

Na začiatok sa však pripravte na niekoľko nepríjemných prekvapení. Po inštalácii vás čaká približne 118 MB sťahovania dát do vášho zariadenia. Ďalšie prekvapenie nasleduje následne, keď sa stiahnuté dáta rozbalia na „disk“ vášho Androidu. Ako môžete vidieť vo fotogálerii k článku, nám Network Spoofer pridelil 420 MB (!) dát. Potom sa pripravte na niekoľko nastavení a prípravu na „útok“. Ďalšia záležitosť je batéria. Tá vám rapídne bude klesať, hlavne ak skúsite niekoľko nastavení naraz. Každá „sranda“ niečo stojí a pripravte sa, že nič netrvá večne. Nám počas asi polhodinové spustenia aplikácie batéria klesla približne o 20%!

Network Spoofer je pomerne zábavná a neškodná aplikácia. Samozrejme, vyslovene neodporúčame používať ju na verejné siete a je prednostne určená na testovanie vlastného pripojenia. V opačnom prípade sa vám môže stať, že budete mať stret so zákonom.

Zdroj: androidpolice.com Foto: androidpolice.com, MôjAndroid.sk

Network Spoofer
Digitalsquid
Verzia 0.8.2 (8. 1. 2012)
Veľkosť 815 kB
2.2+

Zadarmo

31.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+