MojAndroid

Spoločnosť NetGear predstavila na výstave CES 2017 novú bezdrôtovú monitorovaciu kameru Arlo baby, ktorá je určená predovšetkým na sledovanie najmenších členov rodiny. Táto prichádza v podobe kamery v tvare rôznych zvierat – či už zajaca alebo mačky.

netgear-arlo-baby

Arlo Baby umožňuje prenos Full HD videa, pričom nechýba ani pokročilý režim nočného videnia a možnosť prenášať zvuk obidvoma smermi – teda z kamery do smartfónu a naopak. Vítaným bonusom sú ale aj ďalšie senzory. Novinka totižto dokáže zistiť pohyb v miestnosti, zmerať napríklad teplotu, vlhkosť a kvalitu ovzdušia, vďaka čomu majú rodičia výborný prehľad o tom, či sú izbové podmienky pre dieťa vhodné alebo nie.

arlo-baby-2

A keďže ide o kameru pre deti, nechýba jej ani nočné svetielko s možnosťou výberu farby, či hudobný prehrávač pre uspávanky. Arlo Baby má zabudovanú aj batériu, ktorá ju dokáže udržať v chode po dobu 7 hodín. Stáť bude 250 dolárov a predávať sa začne niekedy v polovici tohto roka.

 

6.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+