MojAndroid

Netflix patrí jednoznačne medzi najobľúbenejšie streamovacie služby na svete. Veľkej obľube sa teší aj u nás, na Slovensku. Stále pribúdajú noví a noví predplatitelia. Ak používate Netflix a včera v noci ste si chceli pozrieť napríklad svoj obľúbený seriál, pravdepodobne ste narazili na problém. Netflix nefungoval.

Áno, je to tak. Netflix mal totiž obrovský výpadok, ktorý zasiahol celý svet. Avšak toto sa týkalo pravdepodobne len webového rozhrania. Na smartfóne či tablete údajne všetko fungovalo bez problémov. Problém sa údajne začal prejavovať okolo polnoci nášho času, kedy sa začali množiť sťažnosti na to, že služba nefunguje.

Android aplikácia fungovala bez problémov

Z nejakého dôvodu však aplikácia Netflixu na Androide fungovala bez problémov. Je to zaujímavé. Očakávali by sme, že keď nefunguje webová verzia, nebudú fungovať ani aplikácie.

Výpadok však netrval dlho, okolo 00:30 nášho času už bolo všetko v poriadku. Zatiaľ nie je známe, čo výpadok spôsobilo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Netflix už ponúka ku filmom a seriálom aj český dabing

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+