MojAndroid

Netflix sa stal najlepšie zarábajúcim titulom na mobilných zariadeniach za prvý kvartál tohto roka. Túto informáciu priniesla analytická spoločnosť Sensor Tower, ktorá tvrdí, že Netflix za prvé 3 mesiace zarobil viac ako $133 miliónov, čo predstavuje (brutálny) nárast o 286% oproti rovnakému obdobiu z minulého roku.

Aplikácia Netflix je číslom 1 v obchode AppStore pre Apple zariadenia, no na Androide je až 10. najlepšie zarábajúcou aplikáciou na svete. V obchode Play tento titul predbehli aj aplikácie ako HBO Now, Google Drive, či Line Messenger, ktorý bol doteraz globálne najlepšie zarábajúcim mobilným titulom. Tieto informácie len potvrdzujú, že AppStore je z hľadiska financií pre vývojárov rentabilnejší ako obchod Play.

Náš tip
Stiahnite si Netflix filmy a seriály na SD kartu a ušetrite pamäť v zariadení | NÁVOD

Používatelia si platia mesačné účty na Netflixe najmä vďaka naozaj kvalitnému obsahu. Za všetky filmy a seriály z poslednej doby, ktoré sa nachádzajú na Netflixe, môžeme spomenúť napríklad seriál 13 Reasons Why či titul Mystery Science Theater 3000. Tie aktuálne patria medzi najpopulárnejšie na svete.

13 reasons why

Aktuálne má vraj Netflix predplatených viac ako 98 miliónov používateľov, takže by čoskoro mohol prekročiť významnú hranicu 100 miliónov odberateľov. A podľa slov samotného Netflixu dostane ich 100-miliónty odberateľ naozaj hodnotný darček. Možno to bude bezplatný doživotný prístup na túto službu alebo možnosť konečne si stiahnuť filmy pre offline prezeranie do všetkých svojich zariadení, aj na všetky PC, na čo čakáme už fakt dlho…

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority, Netflix

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+