MojAndroid

Prehľadávanie kategórií služby Netflix nemusí byť úplne jednoduchou úlohou, no vďaka šikovným vývojárom máme teraz možnosť stiahnuť si rozšírenie do prehliadača Chrome. Pomocou rozšírenia Netflix Categories dokážete bez problémov prehľadávať všetky kategórie a podkategórie na jednom mieste. Načo by vám bolo toto rozšírenie? Vyhľadávací softvér Netflixu neprehľadáva všetky podkategórie, takže sa vám môže stať, že prídete o niektoré dobré filmy a relácie.

Rozšírenie v súčasnosti podporuje viac ako 100 kategórií. Avšak vývojár Deekshith Allamaneni sa zaviazal, že v ďalších aktualizáciách pridá ďalšie kategórie.

Nespornou výhodou je, že Netflix Categories funguje nezávisle od streamovacej služby. V podstate rozšírenie funguje ako skratka k TV reláciam a filmom na Netflixe.

Ak si chcete vyskúšať rozšírenie Netflix Categories, môžete si ho bezplatne stiahnuť na tomto odkaze. Video, ktoré sme vložili nižšie, vám ukáže, ako nové rozšírenie funguje.

Zdroj: The Verge

7.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+