MojAndroid

Spoluprácu medzi dvoma streamovacími gigantmi, akými sú Spotify a Netflix, by asi nikto nečakal. Či áno? Veď nie sú priama konkurencia – jeden umožňuje streamovať hudbu, druhý zase filmy a seriály. Navyše sú vo svojich oboroch najlepší a najväčší, tak prečo nespojiť sily? Tak nejako asi vznikol Netflix Hub. Správu prináša Spotify.

Čo je to Netflix Hub?

Netflix a Spotify si po tohtoročnom veľkom hite, ktorým Squid Game naozaj je, uvedomili, že ľudia častokrát nechcú skončiť so svojím seriálom len tak. Všimli si, že na Spotify vznikli tisíce playlistov (cez 22 500 konkrétnejšie) na tému Squid Game. Prečo teda tento zážitok ešte viac nerozšíriť?

Čo teda ten Netflix Hub prinesie? Oficiálne playlisty so soundtrackmi z vašich obľúbených filmov a seriálov. Bude to miesto, kde nájdete aj podcasty, playlisty či iný exkluzívny obsah. Bude to také jednoduché, ako vyhľadať Netflix v Spotify. Vlastne presne takto sa k tomu Hub-u dostanete.

Tento Hub však zatiaľ bude dostupný len vo vybraných krajinách – USA, Írsko, Veľká Británia, Kanada, Austrália, Nový Zéland, India. Bude dostupný všetkým – tým, ktorí používajú Spotify bezplatne a samozrejme aj tým, ktorí si zaň platia.

Aký obsah v ňom nájdete?

Spotify píše, že už má pripravené oficiálne playlisty podľa seriálov Money Heist, Bridgerton, On My Block. Ďalej ponúka oficiálne soundtracky pre Squid Game, Bruised a Cowboy Bebop. Ponúka aj podcasty s tvorcami seriálov: Okay, Now Listen, Netflix is a Daily Joke, 10/10 (Would Recommend) a The Crown: The Official Podcast.

V budúcnosti bude obsah samozrejme pravidelne pribúdať. Snáď sa dočkáme aj podpory tohto nového Netflix Hub-u aj u nás na Slovensku.

Náš tip
Redmi Note 11 4G oficiálne. Budú nové fotoaparáty stačiť?

29.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+