MojAndroid

Dve internetové e-shopy vo Francúzsku pridali do svojich katalógov Pixel 4a. E-shopy síce vyzerajú pofidérne, ale ponúkajú informácie o cene a farbách. To všetko v čase, kedy Pixel 4a ešte nebol oficiálne predstavený Googleom. Vie sa však to, ako bude vyzerať, aj aké špecifikácie ponúkne.

Francúzske e-shopy ponúkajú Pixel 4a

E-shopy Ordimedia a eStock.fr ponúkajú 128 GB verziu Pixelu 4a vo farbách Len Čierna a Modrá, informuje 9to5google. Google má tieto čudné pomenovania farieb v štýle “Och tak Oranžová” od času prvých Pixelov a táto tradícia pokračuje. Tieto farebné verzie majú dokonca aj svoje čísla:

  • Len Čierna: GA02099-FR
  • Modrá: GA02101-FR

Tieto čísla sa okrem blogov o Androide informujúcich o týchto e-shopoch nevyskytujú nikde, takže bude zaujímavé sledovať či budú oficiálne. Čo sa nám nepozdáva, sú dátumy dodania, konkrétne 7. júl 2020 v prípade prvého e-shopu a “Do 8 až 12 pracovných dní od objednania”.

Ceny týchto smartfónov sú stanovené na 441,65 € a v druhom e-shope 509,56 €. Tieto ceny sú tiež zvláštne, nakoľko Google predáva svoje zariadenia za takmer celé sumy, napríklad Pixel 3a vo svojom oficiálnom Google Store za 399 €.

Ďalšie informácie, ktoré sme sa vďaka týmto e-shopom dozvedeli, sú, že bude existovať len jedna pamäťová verzia, farby budú dve a XL model sa pravdepodobne nekoná.

Vieme ešte to, že Pixel 4a bude poháňaný procesorom Snapdragon 730, 6 GB RAM. Bude mať 5,81″ OLED displej s rozlíšením 2340 x 1080 a selfie kamerou umiestnenou v “diere” v ľavej hornej časti obrazovky. Batéria bude mať kapacitu 3080 mAh. Kamera má mať 12,2 MP a tešiť sa môžeme aj na 3,5 mm jack. Zariadenie príde s Androidom 10 a bude mať vylepšeného Google Asistenta.

Viac informácií o pripravovanom smartfóne nájdete v článku Google Pixel 4a: Poznáme podrobnejšie špecifikácie.

Náš tip
iPhone SE 2020 vs Pixel 4a: Porovnanie dvoch gigantov
24.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+