MojAndroid

Vývojári zo štúdia 10tons prinášajú ďalší zaujímavý titul s názvom Neon Chrome. Ide o akčnú strieľačku plnú súbojov a prekonávania nových úrovní. Podobne ako v minulosti, aj teraz je hra spoplatnená pomerne vysokým poplatkom. Na druhej strane však dostávate hru so skvelým spracovaním a to navyše bez reklám či iných in-app transakcií.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 17. týždeň 2017

Hra Neon Chrome ponúka tiež zaujímavý systém priebežne generovaných úrovní a aktualizácií. Vo svojej podstate ide o vytvorenie nekonečných možností hrania vzhľadom ku generovaniu nových úloh a levelov. K porážke toho najvyššieho potrebujete poraziť mnoho bossov. V týchto bitkách tiež mnohokrát ako postava zomriete. Tým však hra Neon Chrome nekončí.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie dobrodružné hry (4/2017)

Každá smrť je vlastne novým začiatkom s novými výzvami a novým súborom úrovní. Hra ponúka príjemné spracovanie naplnené hrou svetiel a laserov. Doplnkom je soundtrack, ktorý každého hráča nabudí k hraničným výkonom. Hru Neon Chrome si môžete zakúpiť už teraz prostredníctvom Obchodu Play za cenu 9,99€.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 6,99 €
ice

2.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+