MojAndroid

Vianoce sú za rohom a na výber vianočných darčekov nám ostáva už len niekoľko dní. Aj z tohto dôvodu niektoré internetové obchody ponúkajú vianočné zľavy pre zákazníkov. Tento krát sa tak rozhodol spraviť nemecký Google Store, ktorý ponúka naozaj zaujímavé zľavy na svoje produkty.

Aké zľavy ponúka nemecký Google Store?

Keďže americká spoločnosť Google počas roka 2022 predstavila svoju novú vlajkovú loď Pixel 7, výhodné zľavy môžete využiť aj na tento špičkový smartfón. S takmer 40 € zľavou je možné zakúpiť Google Pixel 7, ku ktorému zákazník dostane ako darček streamovacie zariadenie Chromecast s ovládačom a Google TV. Podobná ponuka platí aj pre vyšší model Google Pixel 7 Pro.

Ak plánujete vymeniť svoj starý smartfón, určite vás zaujmú ďalšie ponuky od nemeckého obchodu. Pri výmene starého zariadenie a zakúpení smartfónu Google Pixel 6a vám Google Store vráti peniaze až do výšky 360 €. Vrátená suma samozrejme závisí od hodnoty meneného zariadenia.

Google Pixel 7 Pro - Google Store
Google Pixel 7 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik


Rovnaká ponuka platí aj pri výmene za Pixel 7, no v tomto prípade sa môže vrátená suma pohybovať až na hranici 510 €. Čerešničkou na torte je 3- mesačná skúšobná doba na YouTube Premium a Google One. Tá platí pre zákazníkov, ktorí si do 16. decembra stihnú kúpiť jeden zo spomenutých smartfónov cez nemecký Google Store.

Medzi zľavami sa nachádzajú aj užitoční pomocníci do domácnosti. Pri kúpe smart pomocníka Nest Hub, cez ktorého môžete ovládať všetky zariadenia v domácnosti dostanete darček. Tým je opäť Google Chromecast, ktorý si môžete so zľavou kúpiť aj samostatne.

Google Chromecast Google TV - Google Store
Google Chromecast Google TV | Zdroj: wired.com

Vo výhodných ponukách sa nachádzajú aj bezpečnostné kamery. Tie si vo viacerých balíčkoch dokážete skombinovať s ostatnými produktami, ako napríklad Google Wifi Single System či Nest Hub. Wifi extender sa taktiež nachádza vo viacerých kombináciách so zariadeniami značky Google. Jedným z nich je napríklad reproduktor Nest Mini 2. Aj pre smart domácnosť si Google Store pripravil bonusovú ponuku. Špeciálnu 39 € zľavu môžete využiť pri nákupe troch produktov Google Nest.

Poslednými vo vianočnej ponuke sú balíčky pre bezpečnosť domácnosti. V nich nájdete centrálu Nest Hub v kombinácií so smart kamerami a zvončekom, ktorý je možné spárovať s reproduktorom Nest Mini 2. Ak vás zaujala niektorá z predstavených ponúk, určite neváhajte a navštívte nemecký Google Store. Niektoré zo zliav sú totiž platné len do 24. decembra.

Náš tip
Telekom v turnaji League of Legends stavil krk na optiku a 5G. Ako to dopadlo?

16.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+