MojAndroid

V pondelok sme publikovali článok MojAndroid.sk TIP: ako nainštalovať aplikáciu Google+ aj na Slovensku, kde sme vám ponúkli návod na to, ako si nainštalovať Android aplikáciu Google+ a ponúkli sme vám možnosť zaslať pozvánku do tejto novej sociálnej siete. Podľa komentrárov pod článkom (viac ako 300 reakcií) je jasné, že o Google+ je veľký záujem. Snažíme sa priebežne posielať pozvánky všetkým, ktorí uviedli svoj email do komentárov, no určite sa v tej spleti komentárov stane, že na niekoho zabudneme. A my chceme poslať pozvánku samozrejme všetkým :)

Uvedomujeme si však aj fakt, že takéto riešenie so sebou prináša aj riziká zneužitia vašej emailovej adresy zo strany SPAM robotov, prípadne ďalších subjektov. Preto sme sa rozhodli, že to vyriešime tak, aby sa dostala pozvánka ku každému z vás, ktorý o ňu zažiadajú. Vaše emailové adresy pod spomínaným článkom postupne vymažeme.

Prihláste sa do Newslettra

Pozvánku pošleme všetkým, ktorí sa prihlásia do nášho MojAndroid.sk newslettra. Stačí zadať svoju emailovú adresu cez tento formulár.

Pošleme vám pozvánku do Google+ a navyše máte možnosť dostávať sumárne a aktuálne Android novinky priamo do svojej emailovej adresy. Prehľad dôležitých správ a noviniek posielame raz do týždna. V prípade, že nebudete mať o novinky záujem, môžete sa jednoducho odhlásiť.

 

13.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+