MojAndroid

V Orangei môžete využívať internet na svojich smartfónoch bez toho, aby ste sa museli obávať, že zaplatíte niečo navyše. Surfovanie s Nekonečnými balíkmi Internetu v mobile Štart, Klasik alebo Premium od Orangeu nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem toho operátor teraz rozdáva dáta ku každému Ideálnemu paušálu.

Výhodou balíkov Internetu v mobile od Orangeu je najmä fakt, že okrem mesačného poplatku už nemusíte platiť za pripojenie nič navyše, a pritom nikdy neostanete bez internetového pripojenia, pokiaľ ste v pokrytí mobilnej siete. Pohodlne môžete sledovať televíziu, filmy alebo využívať množstvo aplikácii vo vašom smartfóne. Balíky internetu v mobile, ktoré Orange ponúka sa líšia cenou, maximálnou rýchlosťou pripojenia a množstvom dát. Stačí si vybrať taký, ktorý zodpovedá vašim potrebám.

Surfujete aj po prečerpaní dát

Po prečerpaní predplateného objemu dát sa internetové pripojenie spomalí na 64 kbit/s. V prípade, že by vám to nestačilo, v Orangei si môžete zvoliť vyššiu rýchlosť. Za 1, resp. 3 eurá mesačne môžete zvýšiť rýchlosť sťahovania dát na 256 kbit/s, prípadne až 768 kbit/s. No a ak by ste predsa len minuli dátový balíček a napriek tomu potrebujete fungovať pri plnej rýchlosti, stačí napríklad zavolať na Zákaznícku linku 905 a tak si doobjednáte ďalšie dáta.

TABUĽKA: Balíky Nekonečného internetu v mobile od Orangeu

tabulka-baliky-internet-Orange

 

Dátový darček k paušálu

Okrem predplatených balíkov internetu v mobile, s ktorými surfuje prakticky neobmedzene, je internet v rôznych variáciách aj súčasťou všetkých Ideálnych paušálov. V rámci vianočnej ponuky vám Orange k predplateným dátam, ktoré obsahujú všetky štyri Ideálne paušály Sova, Delfín, Kengura a Panter pribalí aj 500 MB dát navyše a to až na 6 mesiacov.

Dáta postráži poistka

Pred nepríjemnými prekvapeniami na faktúre vás ochráni inteligentný mechanizmus spoplatňovania dát. Ten spočíva v tom, že za surfovanie v mobile bez dátového balíčka, čiže napríklad s Ideálnym paušálom Sova alebo Kengura vám bude účtovaná tým nižšia cena, čím viac dát použijete. Po dosiahnutí 15 eur v rámci fakturačného obdobia, čo zodpovedá 690 MB prenesených dát, dátové prenosy zastaví.

Využite kontrolu spotreby

V prípade, že chcete mať podrobný prehľad o množstve presurfovaných dát využite službu Kontrola spotreby, ktorá je súčasťou aplikácie Orange Go. Vašu spotrebu dát tak uvidíte prehľadne zobrazenú priamo na displeji vášho smartfónu.

4.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+