MojAndroid

Máloktorá herná séria si získala toľko fanúšikov, ako práve Need for Speed. Obľúbené pretekárske hry sú dostupné už veľmi dlhú dobu na všetkých populárnych platformách, pričom Android nie je žiadnou výnimkou. Už je to ale nejaký čas, čo bola predstavená posledná hra z tejto série. Vývojári zo štúdia Firemonkeys už ale usilovne pracujú na novinke s názvom Need for Speed: No Limits, ktorá by sa na zariadenia s Androidom mala dostať už v budúcom roku. Ak sa vám názov vývojárskeho štúdia zdá známy, tak je to možno preto, lebo tí istí vývojári stoja za jednou z najlepších pretekárskych hier (ak nie najlepšou) pre mobilné zariadenia – Real Racing 3.

Zatiaľ nie je známych veľa ďalších informácií, no už teraz môžeme pomerne dobre odhadnúť, čo nás v prípade novej hry NFS čaká. S najväčšou pravdepodobnosťou sa môžeme tešiť na perfektnú grafiku a skvelé detaily áut. Uvidíme zrejme špičkové modely, pričom si ich budeme môcť prispôsobiť a postupne vylepšovať. Otázne je aj to, aký ziskový formát si zvolia vývojári. Hra Real Racing 3 je založená na in-app nákupoch, zatiaľ čo hry série Need for Speed sú v obchode Play platené a väčšina zisku pochádza priamo z nákupov aplikácie, aj keď aj v tomto prípade tu nájdeme nákupy v aplikácií. Podľa všetkého sa im nevyhneme ani v prípade nového titulu No Limits. Vyhlásenia vývojárov naznačujú, že informácie o novej hre budú odhaľované postupne, takže sa určite máme na čo tešiť.

Zdroj: EA via Android Authority

22.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+