MojAndroid

Obchodný reťazec s elektronikou NAY zvýši svojim rádovým zamestnancom mzdy, a to v priemere až o 17 percent. Zvýšenie výplat sa má dotknúť až 92% všetkých zamestnancov, čím sa priemerná mzda v sieti predajní zvýši na 929,44 eura. Prilepšia si ale aj vedúci pracovníci, a to o 6%.

Zvyšovanie miezd sa týka aj zamestnancov, ktorí rozvážajú tovar. Väčšina z nich si polepší o 10% na priemerných 670 eur. Zvyšovať sa budú aj nástupné platy. NAY aktuálne zamestnáva 697 ľudí v 36 predajniach v 29 mestách po celom Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobí už 25 rokov.

„Radovým zamestnancom, čiže najmä pokladníkom, predajcom a skladníkom, zvyšujeme platy v priemere o 17 percent a vedúcim pracovníkom o 6 percent,“ uvádza v tlačovej správe Andrej Višacký, manažér ľudských zdrojov z firmy Nay.

Zdroj: etrend.sk

17.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+