MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2022 je na konci a pozná svojich víťazov. Koncom minulého roka sme vám priniesli už trinásty ročník ankety, v ktorej hlasujete za najlepšie zariadenia uplynulého roka a zároveň môžete vyhrať množstvo hodnotných cien. Tých bolo tento rok viac ako 20 a nominácie boli nabité tým najlepším, čo sme si vlani mohli vyskúšať. V piatich kategóriách hlasovalo 8 989 súťažiacich.

Ako prebiehalo hlasovanie?

Súťažiaci hlasovali od 14. novembra 2022 do 31. decembra 2022. Hlasovalo sa v týchto. kategóriách:

• TOP Android smartfón
  • Inovácia
  • Wearables
  • Smart domácnosť
  • Android tablet

Súťažiaci v týchto kategóriách vybrali tie najlepšie smartfóny, nositeľné zariadenia, zariadenia smart domácnosti, ale aj najväčšie inovácie uplynulého roka. Teraz poznáme nielen výsledky hlasovania, ale aj víťazov všetkých cien.

Výhercovia cien

Súčasťou ankety NAY Android Roka 2022 bola aj súťaž o viac ako 20 vecných cien. Hlavnou cenou bol robotický vysávač a mop v jednom – iRobot Roomba Combo J7+. Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola edge 30 UltraXiaomi 12T Pro, OPPO Reno7 5G Startrails Blue, Nokia G60, produkty od Creative alebo štartovací balík smart domácnosti od HomeSystem.sk.

Zdroj: Miloš Debnár

Všetci hlasujúci, ktorí pozvali aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, boli zaradení do žrebovania o 3x špeciálnu retro krabicu s legendárnym antivírusom NOD32 a 5x ročnú Premium+ licenciu navigácie Sygic. Hlasujúci, ktorý do ankety pozval najviac kamarátov, automaticky získal skvelú audio dvojicu Creative Live! Mic M3 a Creative Zen Hybrid.