MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2019 je v plnom prúde. Aj vy môžete hlasovať za vaše obľúbené Androidy hneď v šiestich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Tento rok sme si pre vás nachystali hlavnú cenu Samsung Galaxy Note 10 a ďalšie hodnotné ceny. Stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi! Aby sa vám rozhodovalo jednoduchšie, postupne si predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes je to kategória Inovácie, kde nájdete zariadenia, ktoré priniesli najväčší pokrok alebo nové funkcie.

CAT S52

Tento smartfón patrí medzi málo tých, ktoré naozaj môžeme volať odolné. Napriek tomu je jeho telo pomerne tenké a hrúbka nedosahuje ani jeden centimeter. Spĺňa aj tzv. Military Standard, takže toho zvládne naozaj dosť. Displej síce nemá nejaké oslnivé parametre, je ale chránený sklom Corning Gorilla Glass 6. generácie. Potešiť niekoho môže aj aktualizácia na Android 10. Od kúpy ale naopak môže mnohých odradiť cena, ktorá je vzhľadom na špecifikácie, trochu vysoká.

CAT S52 displej

Creative SXFI AIR

Klasické bezdrôtové slúchadlá, ktoré však ponúkajú niečo navyše. Rátať môžete s odolnou a kvalitne spracovanou konštrukciou, spoľahnúť sa môžete aj na možnosť pripojiť si ich pomocou kábla a to k vášmu smartfónu, tabletu, alebo aj počítaču. Čo však robí tieto slúchadlá výnimočnými, je priestorová technológia Super X-Fi. Tá ponúka naozaj nevídaný zážitok a to hlavne z pozerania filmov. Prekvapiť však môže aj počas hrania alebo počúvania hudby.

Homey 2.0

Tento šikovný pomocník sa zíde do každej poriadnej smart domácnosti. Ide o tzv. smart home center, vďaka ktorému viete komunikovať so všetkými smart home zariadeniami na jednom mieste, respektíve cez jedno zariadenie. Pod palcom tak vďaka nemu máte osvetlenie, vykurovanie, alebo aj zabezpečenie. Výhodou je určite aj otvorená platforma, takže aj keď by sa cena mohla zdať vyššia, budete si s ním rozumieť.

Homey smart home

iRobot Roomba S9+

Robotický vysávač, ktorý je rozhodne tým najlepším, čo výrobca ponúka. O tom koniec koncov svedčí aj cenovka. Tá má ale niekoľko opodstatnení. A sú to najmä inovácie, ktorými tento robot priam srší. Je to hlavne preto, aby ste mu počas jeho práce venovali čo najmenej pozornosti a mohli sa sústrediť na iné, dôležitejšie činnosti okolo domácnosti. Skvelo komunikuje aj s aplikáciou vo vašom smartfóne, čo z neho nerobí len inovatívne, ale aj smart zariadenie do každej modernej domácnosti.

Motorola one action

Smartfón, ktorý má ako jeden z mála na trhu absolútne jasnú cieľovú skupinu používateľov. Výrobca ho vytvoril pre ľudí, ktorí sú stále v akcii. Pre tých, ktorí potrebujú mať “pevnú ruku”. A v čase, keď už ani ruka nebude pevná, príde vhod stabilizácia, ktorou fotoaparát tejto Motoroly disponuje. Zíde sa tak všetkým, ktorí točia videá v pohybe. Vyhovovať bude ale aj menej náročným používateľom, ktorí nepotrebujú vlajkovú loď, pretože one action sa nedá zahanbiť ani výbavou.

motorola one action akcna kamera

Samsung PowerBot VR05R5050WK

Hlavnou výhodou tohto vysávača je určite inovatívne riešenie umývania podlahy a klasického vysávania. To totiž dokáže dokáže prebiehať naraz. To viete oceniť najmä v situáciách, kedy vám je drahá každá minúta vášho času. Všeobecne je ale lepšie, ak ušetríte pár minút. Tie si potom robot nemusí dobiť na nabíjačke, ale namiesto nich ešte poupratuje ďalšiu miestnosť. Skvelá je aj jeho výška – len 85 milimetrov.

powerbot VR05R5050WK zboku

Xiaomi Roborock S60

Podobne ako vyššie spomenutá konkurencia, aj tento chystrý robot v sebe kombinuje suché vysávanie a mop. Čo ho však robí výnimočným je režim Floor Plan. Dokážete mu totiž nakázať, aby vrámci jedného upratovania upratal hneď niekoľko izieb. On sa na to samozrejme dokáže prichystať, keďže aj v aplikácii mu necháte pôdorys vášho obydlia. Taký prístup potom šetrí batériu a upratovanie je ešte efektívnejšie.

NAY Android Roka 2019: Kategória Inovácie

Hlasovanie a hodnotenie najlepších Android zariadení za uplynulý rok NAY Android Roka 2019 je opäť tu. Už deviatykrát spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk budeme hľadať to „naj“ zo sveta Androidu. Aj tento rok sa zariadenia uchádzajú o umiestnenia v siedmich kategóriách. Jednou z nich je aj kategória TOP Android smartfón, v ktorej nájdete všetky vyššie spomenuté smartfóny. Vy môžete hlasovať za svojho favorita a zároveň sa tak zapojiť do súťaže o fantastické ceny!

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2019 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 34 cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note10, ktorú venuje generálny partner NAY a.s..

Okrem neho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny CAT S52Sony Xperia 10Motorola one macroAlcatel 3X 2019Lenovo K10 PlusLenovo A6 Note, slúchadlá Creative SXFI AIRAKG Y500, tablet Archos Core 101 3G, športové slúchadlá Creative Outlier Air SportAKG Y100, či fitnes náramky Honor Band 55x CARNEO Prime a 5x CARNEO SlimFit+.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, sú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva smartfón Honor 20. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Inovácie, ktoré menia váš svet, prináša Tatra banka.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

28.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+