MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj smartfón HTC U11 Life!hlasuj-a-vyhraj

HTC U11 Life

Smartfón HTC U11 Life ponúka extrémne lesklé prevedenie z plastu, ktoré je však dostatočne odolné a nebude mu prekážať ani silnejšie stlačenie. Na to je toto zariadenie priam stvorené, keďže obsahuje funkcionalitu Edge Sense. Táto funkcia vám umožní odmerať silu stlačenia rámu na smartfóne a následne si k takému stlačeniu môžete priradiť ľubovoľnú funkciu. Napríklad spustenie fotoaparátu.

Super LCD a 16 MPix fotoaparát

Z ďalšej výbavy nechýba 5,2″ Super LCD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 630, 3/4 GB RAM, 32/64 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD až do kapacity 256 GB) či batéria s kapacitou 2600 mAh. Zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 16 MPix, zhodné rozlíšenie ponúka aj fotoaparát predný.

hlasuj-a-vyhraj

Hlasujte a vyhrajte HTC U11 Life a množstvo ďalších cien!

Aj vy sa pritom môžete stať majiteľom smartfónu HTC U11 Life. Stačí, keď sa zapojíte do ankety NAY Android Roka 2017, hlasujete za vaše obľúbené zariadenia a ste v hre! Okrem smartfónu HTC U11 Life hráte aj o množstvo ďalších cien – každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P10, Moto X4, Xiaomi Mi6CAT S41, ako aj 10x navigáciu Sygic. Ak chcete svoje šance na výhru zvýšiť, pozývajte svojich kamarátov a známych. Ak pozvete aspoň piatich, ste v hre o ďalšiu cenu – BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do hlasovania najviac ľudí, vyhrá robotický vysávač Electrolux PUREi9. Hlasovať môžete na stránke AndroidRoka.sk alebo aj mobilnou Android aplikáciou.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

15.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+