MojAndroid

Prichádza ďalší ročník ankety NAY Android Roka 2017 a s ním hlasovanie o najlepšie Android zariadenia roku 2017. Ak chcete vyhrať niektorú zo 17 cien, stačí sa zapojiť do hlasovania v našej ankete – a možno sa šťastie usmeje práve na vás. Vyberte si v každej z kategórii svojich favoritov na stránke AndroidRoka.sk. Pozor, šancu na výhru môžete zvýšiť tak, že do ankety pozvete svojich kamarátov. Ako malú pomôcku pri hlasovaní máme pre vás sériu článkov, kde vám postupne predstavíme jednotlivé kategórie, v ktorých môžete v ankete NAY Android Roka 2017 hlasovať:

hlasuj

 

Kategória Najlepší pomer cena/výkon

V tejto kategórii sa nachádzajú smartfóny, ktoré sú typické výbornými technickými parametrami adekvátnymi k ich výhodnej cenovke. V skratke sa dá povedať, že sú to smartfóny, ktoré vám po kúpe za vaše peniaze ponúknu v cenovej kategórii to najlepšie, čo môžete mať. Bližšie sme ich predstavili v našom článku, ktorý nájdete na tomto odkaze. Pozrite si aj naše videonominácie a nezabudnite hlasovať:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+