MojAndroid

Je tu ďalší ročník veľkej ankety NAY Android Roka 2017 a spolu s ním aj hlasovanie o tie najlepšie Android zariadenia roku 2017. Je to tiež príležitosť  vyhrať niektorú zo 17 cien, stačí sa len zapojiť do hlasovania v našej ankete. Na stránke AndroidRoka.sk si zvolíte v jednotlivých kategóriách svojich favoritov – a to je všetko. Pozor, šancu na výhru si môžete aj zvýšiť, ak do ankety pozvete svojich kamarátov.

Ako malú pomôcku pri hlasovaní máme pre vás sériu článkov, kde vám postupne predstavíme jednotlivé kategórie, v ktorých môžete v ankete NAY Android Roka 2017 hlasovať:

hlasuj

 

Kategória Inovácia roka 2017

V tejto kategórii nájdete tie najzaujímavejšie novinky, ktoré zaujali svojou inovatívnosťou a priniesli niečo nové. Patria sem teda rôzne funkcie smartfónov, headset s virtuálnou realitou, reproduktor a ďalšie zaujímavosti. Bližšie sme ich predstavili v našom článku, ktorý nájdete na tomto odkaze. Partnerom kategórie Inovácia roka je inovatívna Tatra banka.

Pozrite si aj naše videonominácie a nezabudnite hlasovať:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+