MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2016 je v plnom prúde a v priebehu dvoch dní sa do nej zapojilo už viac ako 5 000 súťažiacich. Ak ešte nepatríte medzi nich, teraz máte skvelú možnosť aj vy hlasovať o najobľúbenejšie Androidy roka a vyhrať niektorú zo 17 cien. Hlasovať pritom môžete priamo na stránke androidroka.mojandroid.sk, ale aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Ideálny spôsob hlasovania na mobile

Aplikácia ponúka jednoduché a priamočiare prostredie, ktoré je dokonale optimalizované pre mobilné zariadenia. Po rýchlej inštalácii si môžete prečítať podrobné informácie o ankete, alebo sa rovno pustiť do hlasovania. Tento rok sa hlasuje v hneď šiestich kategóriách a vašou úlohou je vybrať jedno zariadenie, ktoré je podľa vás v danej kategórii najlepšie. Následne už stačí, ak vyplníte základné kontaktné údaje a potvrdíte hlasovanie kliknutím na link v maili, ktorý vám bude doručený.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pozvite známych a zvýšte svoje šance na výhru

Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru nejakej ceny, môžete do hlasovania pozvať vašich známych. Ak pozvete do ankety aspoň piatich vašich známych, automaticky budete zaradení do žrebovania o špeciálnu cenu Lenovo Moto Z Play. Ten z vás, ktorý do ankety pozve absolútne najviac ľudí, vyhrá ďalšiu špeciálnu cenu, ktorou je Lenovo K6. Okrem týchto dvoch cien je v hre ďalších 15. Sem patrí 10x licencia na navigáciu Sygic a hneď pätica atraktívnych zariadení. Vyhrať môžete 2x hodinky Garmin VivoActive, Huawei P9 Lite, ASUS ZenFone 3 a hráte aj o hlavnú cenu, ktorou je vlajková loď HTC 10.

vyhry

Hlasovanie stále trvá

Hlasovanie v ankete NAY Android Roka 2016 bolo spustené iba tento utorok, 15. novembra. Trvať bude až do 31. decembra, takže máte stále dostatok času zapojiť sa a presvedčiť vašich priateľov a známych, aby tak spravili tiež. Okrem toho, že máte šancu vyhrať niektorú z hodnotných cien, môžete tiež vyjadriť svoj názor na to, ktoré zo zariadení je podľa vás v daných kategóriach to najlepšie. Výsledky ankety budú vyhlásené už v januári budúceho roka. Všetkým zúčastneným želáme veľa šťastia!

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je tento rok spoločnosť NAY. NAY vám v októbri prináša možnosť všetky smartfóny vo svojej ponuke nakúpiť na splátky na 9 mesiacov s 0% úrokom. Môžete tak urobiť na stránke www.nay.sk alebo v predajniach NAY. Túto jedinečnú akciu ale môžete využiť iba do konca novembra, takže s kúpou nového telefónu by ste nemali otáľať. Každé zariadenie, ktoré bude nominované do jednotlivých kategórií NAY Android Roka 2016 bude označené príslušným odznakom.

android-roka-2016-logo-badge-outline-02

17.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+