MojAndroid

NAY si pre svojich zákazníkov pripravil zaujímavú ponuku, ktorú v čase začínajúceho školského roka využijú najmä finančne zaťažení rodičia. Stačí, keď teraz nakúpite v NAY nad 112 EUR a do 5. septembra máte možnosť využiť akciu 9:0. To znamená, že pri kúpe tovaru zaplatíte v predajni iba 10 % z ceny tovaru a zvyšných 90 % zaplatíte vo forme splátok počas najbližších deviatich mesiacov. A to s nulovou úrokovou sadzbou.

Postup je veľmi jednoduchý:

  1. vyberte si tovar nad 112 €

Vybrať si môžete jeden spotrebič, alebo niekoľko lacnejších produktov – je to len na vás. Celková hodnota nákupu však musí presiahnuť 112 €.

  1. potrebujete iba 2 doklady totožnosti

Zamestnanci predajne NAY s vami na požiadanie spíšu splátkovú zmluvu. Stačí ak sa pri nákupe preukážete dvoma dokladmi totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas, sobášny list atď.).

  1. v predajni zaplatíte 10 % z ceny tovaru

Po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou zaplatíte na mieste 10 % z hodnoty nákupu. Túto sumu môžete uhradiť v hotovosti, platobnou kartou alebo nákupným poukazom.

  1. 9 mesiacov splácate po 10 % z ceny 

Zvyšnú sumu budete splácať v 9 rovnakých splátkach nasledujúcich 9 mesiacov a nepreplatíte tak ani cent navyše.

Príklad:

predajná cena tovarov 400 €
priama platba v predajni 40 €
výška úveru 360 €
počet splátok 9
mesačná splátka 40 €
RPMN 0 %
celk. suma k zaplateniu 360 €
úroková sadzba 0 %

Akcia trvá už iba tri dni a končí 5. septembra, tak neváhajte a ponáhľajte sa vybaviť svojho školáka čo najskôr!

3.9.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+