MojAndroid

Orange sa rozhodol zvýhodniť dlhodobo najobľúbenejšiu službu Navzájom zadarmo. Všetkým členom skupiny teda pridal spolu až 10 GB extra dát na dobu 3 mesiacov úplne bez poplatkov. A k tomu operátor spustil aj súťaž – zriaďovateľ skupiny môže byť zaradený do žrebovania o nový iPhone X.

Kto si môže zriadiť skupinu?

V rámci skupiny Navzájom zadarmo si jej členovia medzi sebou navzájom telefonujú a posielajú správy bezplatne a bez obmedzení. Skupinu si môže založiť každý klient, ktorý má hlasový paušál s mesačným poplatkom aspoň 20 eur. Orange aktuálne zákazníkom pridáva k tejto službe aj bonus v podobe dát zadarmo. Každý z členov skupiny môže pre seba získať 2 GB dát mesačne na 3 mesiace zadarmo. Všetci spolu v skupine si tak môžu užívať mesačne až 10 GB extra dát a byť v spojení nielen telefonicky, ale aj cez mobilný internet.

To znamená, že bonusové dáta si môže aktivovať ktorýkoľvek člen skupiny (s hlasovým paušálom alebo Prima kartou od Orangeu), a to prostredníctvom zákazníckej zóny e-care, na Zákazníckej linke 905, predajnom mieste alebo formou SMS na číslo 969 s textom „2 GB“.

Ako vyhrať iPhone X?

Zakladateľ skupiny Navzájom zadarmo sa okrem toho môže zapojiť aj do súťaže o iPhone X. Pre výhru v podobe jedného z troch smartfónov Apple iPhone X 256 GB Space Grey, potrebuje už len poslať SMS na číslo 969 s textom SUTAZ.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+