MojAndroid

GIF obrázky by sme mohli prirovnať k hračke LEGO. Aj keď sú staré, stále budú aktuálne a znova použiteľné. Práve v poslednom období zažívajú tieto pohyblivé obrázky naozaj renesanciu, a tak sme sa rozhodli, že vám prinesieme jednoduchý návod, ako zmeniť ľubovoľné YouTube video na GIF obrázok. Návod je naozaj jednoduchý a nebudete naň potrebovať žiadne technické znalosti ani program.

1. Otvorte si video, ktoré chcete premeniť na GIF obrázok priamo na stránke YouTube.

2. Do riadku pre URL adresu zadajte pred slová “youtube” skratku “gif”.

youtube

3. Stlačte Enter a počkajte, kým sa vám načíta špeciálna stránka. V nej si môžete upraviť dĺžku GIF obrázku, jeho začiatok, ale aj nadpis.

zlatokopka

Jediným obmedzením tejto web-aplikácie je možnosť zvolenia si dĺžky od 1 po 10 sekúnd. Na dlhšie GIF obrázky budete potrebovať samostatný softvér. Ak ste tento návod vyskúšali, napíšte nám, či fungoval a ako ste s výsledným GIF obrázkom spokojní.

Náš tip
Ďalšie návody na stránke MôjAndroid.sk

Zdroj: TechCrunch

18.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+