MojAndroid

Facebook Messenger ponúka četové hlavičky už od roku 2013. Vtedy išlo o inovatívny spôsob, ako komunikovať s priateľmi, ktorého hlavným benefitom bolo to, že hlavičky boli neustále v popredí systému. Nie každému sa ale takýto spôsob komunikácie pozdáva a niektorí dokonca využívajú na chatovanie alternatívne aplikácie. Ak sa vám páči aplikácia Facebook Messsenger ako taká, no nechcete používať ich četové hlavičky, tak urobte niekoľko jednoduchých krokov:

  1. Otvorte aplikáciu Facebook Messenger.
  2. Na domácej obrazovke stlačte ikonu nastavení – ozubené koliesko vpravo hore.
  3. Otvorte položku Četové hlavičky.
  4. Pomocou hlavného tlačidla môžete četové hlavičky úplne vypnúť, prípadne nastaviť iba ich skrytie v prípade používania aplikácie na celú obrazovku. Poslednou možnosťou je otvoriť konverzáciu z panelu upozornení.

navod-facebook-messenger

Keď už máte otvorené nastavenia Facebook Messengera, môžete si vypnúť aj zdieľanie polohy, zvuky v aplikácii, prípadne zapnúť možnosť ukladania fotografií z konverzácií do pamäte zariadenia. Na záver už spomenieme len toľko, že po vypnutí četových hlavičiek sa konverzácie budú zobrazovať v notifikačnej lište ako klasické upozornenia a prebiehať budú aj naďalej v aplikácii Facebook Messenger.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

9.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+