MojAndroid

Volá vám často reklamná agentúra, kamarát s prílišným zmyslom pre humor alebo človek, s ktorým nechcete mať už nič spoločné? Tak si jednoducho toto telefónne číslo zablokujte. Prinášame vám návod, ako to urobiť v každom Android zariadení a stačí, aby ste sledovali niekoľko jednoduchých krokov a zvládnete to, aj keď nie ste technicky zruční.

gp9bee3h1f5i0

Existujú dva spôsoby, ako zablokovať telefónne číslo v Android zariadení. Niektoré smartfóny ponúkajú túto funkciu natívne a nájdete ju v Nastavenia > Nastavenia hovorov > Odmietnutie volaní (Blokované kontakty)Tu stačí vybrať čísla, od ktorých si viac neprajete prijímať hovory a je to. Pokiaľ však vaše zariadenie túto funkciu natívne neponúka, môžete si ju vynahradiť alternatívnou aplikáciou z Obchodu Play. Medzi napopulárnejšie patrí Mr. Number. Návod, ako si v tejto aplikácii zablokovať kontakty, vám prinášame nižšie:

  1. Nainštalujte a otvorte si aplikáciu Mr. Number, v ktorej následne potvrďte svoje telefónne číslo.
  2. Otvorte záložku Blocked a vyberte kontakt, ktorý chcete zablokovať pomocou vyhľadávacieho poľa v hornej časti.
  3. Stlačte tlačidlo unnamed a zvoľte, či má byť číslo označené ako spam. V tomto nastavení tiež môžete zvoliť, či sa má pri prichádzajúcom hovore z tohto čísla spustiť hlasový záznamník alebo má byť hovor iba zrušený.
  4. Kedykoľvek môžete zoznam blokovaných kontaktov upravovať a meniť v záložke Blocked.
Verzia: 4.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Používate aj vy aplikáciu na blokovanie hovorov? Ak áno, tak akú? Neváhajte a napíšte nám tipy a rady do komentárov pod tento článok. Ak si chcete prečítať viac návodov a rád, kliknite na TIP nižšie.

Náš tip
Ďalšie návody a tipy na MôjAndroid.sk
10.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+