MojAndroid

Potrebu nahrávania hovorov v mobile nemusíme nikomu vysvetľovať – jednoducho si chcete zaznamenať to, čo vám povedia druhí, či už to je dobré alebo zlé. Ak používate pracovný telefón na vybavovanie hovorov či získavanie rozhovorov, môže vám nahrávka hovoru prísť naozaj vhod. Pri ich nahrávaní však majte na mysli, že v zmysle niektorých našich zákonov je potrebné druhú stranu ihneď na začiatku hovoru oboznámiť s tým, že je nahrávaná a musí s tým súhlasiť. Aby ste si hovory mohli v mobile nahrávať automaticky, prinášame vám jednoduchý návod.

2015-08-07 09.39.42

Návod:

1. Stiahnite si aplikáciu Nahrávanie hovorov (Automatic Call Recorder) z obchodu Play. Je dostupná bezplatne a funguje na zariadeniach so systémom Android 3.0 a novším.

Verzia: 5.36
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.36
Aktuálna cena: Zdarma

2. Po nainštalovaní sa prihláste do Dropboxu alebo Google Drive, kde môžu byť vaše hovory ukladané. Ak sa neprihlásite ani do jedného cloudu, hovory sa budú ukladať lokálne do vášho mobilného zariadenia.

3. Prejdite do nastavení aplikácie a vyberte si formát, v ktorom chcete ukladať zvuk – odporúčame vám formát wav. 

4. Ako zdroj zvuku v nastaveniach zvoľte Voice Call, teda zvuk z hlasového hovoru. V ďalších možnostiach môžete zmeniť umiestnenie súborov, nahrávanie cez Bluetooth slúchadlo, filter zvuku, či ďalšie možnosti nahrávania. S nastaveniami aplikácie sa treba pohrať a zvoliť taký zdroj zvuku, aby vám naozaj nahrávalo zvuk z hovoru.

5. Hotovo! Vaše hovory by sa mali automaticky nahrávať. Informovať vás o tom bude aj upozornenie v notifikačnej lište, po ktorého stlačení môžete zmeniť názov nahrávky a pridať jej popis. Potom môžete nahrávku uložiť, vymazať, zdieľať alebo prehrať.

Verzia: 5.36
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.36
Aktuálna cena: Zdarma
8.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+