MojAndroid

Ako určite mnohí z vás zachytili, Google len pred niekoľkými dňami uverejnil svoj najnovší Android 4.4 KitKat spolu so smartfónom Nexus 5. Každý správny fanúšik Androidu chcel ihneď vyskúšať, ako sa správa nové prostredie, čo sme mu umožnili vďaka súborom z Androidu 4.4, ktoré si na našej stránke mohol stiahnuť. Medzi týmito súbormi sa nachádzal aj launcher z Androidu 4.4, ktorý prišiel v novom dizajne a s novými funkciami. Mnohým však bolo nejasné, ako si v novom Androide 4.4 KitKat pridať ďalšiu domácu obrazovku. Priniesli sme vám preto jednoduchý návod, ako to urobiť.

Náš tip
Android 4.4 KitKat: Stiahnite si Hangouts 2.0, Launcher Experience a ďalšie

Android-KitKat-4.4 (1)

Návod, ako si pridať domácu obrazovku v Androide 4.4 KitKat:

1. Otvorte menu s aplikáciami (appdrawer).

2. Dlhším podržaním prichyťte ikonu aplikácie, ktorú chcete pridať na novú obrazovku.

3. Presuňte ju doprava od existujúcej domácej obrazovky, aby ste vytvorili novú. .

Tento postup je vcelku jednoduchý a intuitívny, ani my sme však na tento spôsob  neprišli ihneď. Celý postup si môžete pozrieť aj na GIF obrázku nižšie.

MOV_0106[1]

Okrem nových domácich obrazoviek si môžete pridať aj samostatnú obrazovku pre Google Now vyhľadávanie, čo môžete uskutočniť po dlhšom podržaní prstu na domácej obrazovke a zvolením Google Now asistenta v Nastaveniach.

7.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+