MojAndroid

Nový webový Android Market je spustený a okrem noviniek prináša možnosť inštalácie aplikácií a hier priamo do Android telefónu. Poďme sa pozrieť na konktrétny postup, ako si aplikáciu môžeme nainštalovať.

1. Navštívte stránku market.android.com

2. Prihláste sa pod svojim Google kontom, link na prihlásenie sa nájdete v pravom hornom rohu

3. Po prihlásení sa na úvodnej obrazovke zobrazia niektoré vybrané aplikácie. Aplikácie a hry, ktoré už máte v telefóne nainštalované budú označené ako INSTALLED.

4. Vyberte si alebo nájdite si aplikáciu, ktorú chcete nainštalovať do svojho telefónu. V mojom prípade to je aplikácia SMS Ticket Slovakia.

5. Kliknite na tlačítko INSTALL a zvoľte si zariadenie, na ktoré chcete túto aplikáciu nainštalovať. V mojom prípade HTC Desire.

6. Kliknite na INSTALL. Aplikácia sa vám v priebehu pár sekúnd začne inštalovať do telefónu.

7. Po nainštalovaní môžete začať aplikáciu používať.

Android Market a platené aplikácie na Slovensku

Pri prezeraní nového webu Android Market som našiel aj niektoré platené Android aplikácie. Snažil som sa ich zakúpiť a nainštalovať, žial pri kúpe som si nemohol zvoliť svoj telefón, pretože všetky možnosti boli vyšedené a tak som nemohol v inštalácii pokračovať.

Stretli ste sa aj vy s podobným problémom?

3.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+