Návod ako v AdBlock-u pridať výnimku pre MojAndroid.sk

adblock_mojandroid

AdBlock (ad-blocker) v internetovom prehliadači, inak povedané blokovanie reklamy, je v mnohých prípadoch obľúbenou výbavou viacerých našich návštevníkov. Predtým, ako si ho ale u nás zapnete, by ste mali vedieť, že kvôli nemu prichádza redakcia o peniaze, ktoré používa na financovanie svojho chodu. Okrem toho, AdBlock môže blokovať aj viaceré funkčné časti webu, ktoré potom nemusia fungovať správne.

Len v minulom roku sme pre vás napísali viac ako 4600 článkov, z ktorých bolo viac ako 150 komplexných recenzií na najnovšie zariadenia a príslušenstvo (v inom ponímaní, sme pre vás napísali recenziu približne každý druhý deň). Okrem toho vám pravidelne prinášame aj rôzne iné články ako témy týždňa, výbery aplikácií a hier, komixy, pravidelné seriály a veľa ďalších. Netraba zabúdať tiež na to, že náš web nie je len o písaní, ale pripravujeme pre vás aj stretnutia fanúšikov Android Roadshow, ako aj najväčšiu anketu svojho druhu na Slovensku – Android Roka, či súťaž o najlepšie slovenské aplikácie – Android Code. Okrem toho na stránke pravidelne súťažíme aj o hodnotné ceny.  Budeme preto radi, ak nás v našej práci podporíte aj takým spôsobom, že si na našej stránke necháte zobrazovať reklamy, ktoré sú jedným z hlavných zdrojov nášho príjmu. Pritom stačí skutočne málo – pridať výnimku do pluginu, ktorý blokuje reklamu na našej stránke.

Ako pridať výnimku do AdBlock-u

Pridanie výnimky je veľmi jednoduché. Stačí niekoľko kliknutí a podporíte nás v tom, čo robíme. V rozšíreniach jednotlivých prehliadačov samozrejme nájdete viacero alternatív pre blokovanie reklamy, väčšinou však fungujú na rovnakom princípe.

Po otvorení stránky MojAndroid.sk preto v pravom hornom rohu kliknite na aktívny AdBlock plugin a pridajte si nás medzi výnimky. Ako na to, ukazujeme aj nižšie na obrázkoch. V tomto prípade pridanie výnimky demonštrujeme na dvoch rôznych pluginoch – AdBlock Plus a AdBlock. Na ostatných rozšíreniach by však mal fungovať rovnaký, alebo veľmi podobný postup.

Postup pre rozšírenie AdBlock

adblock

Postup pre rozšírenie AdBlock Plus

adblock2

Ďakujeme!

To je všetko. Je to skutočne jednoduché a pritom, ak sa k vypnutiu blokovania reklamy na našej stránke odhodláte, podporíte nás v ďalšej tvorbe a práci. Na záver sa vám už len chceme poďakovať za vašu priazeň v uplynulom roku a veríme, že nám ostanete verní aj naďalej. Na oplátku vám sľubujeme, že vám budeme aj naďalej prinášať komplexné recenzie, aktuálne informácie z diania Androidu, novinky, tipy na aplikácie, videá a mnoho iného obsahu.