MojAndroid

Zaujímavá aplikácia z dielne slovenského vývojára s názvom NaviZOO vám umožní navigáciu a interakciu s vybranými zoologickými záhradami. Pri prehliadke vo vybraných slovenských, ale najmä európskych či svetových zoologických záhrad si môžete pomôcť práve touto mobilnou aplikáciou. Nielen že uvidíte možnosti, služby a jednotlivé druhy zvierat, v aplikácií nájdete aj zábavné filtre s ktorými si môžete vyhotoviť nejakú tú fotografiu.

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (28/2018)

NaviZOO | Prehliadka priamo vo vašom smartfóne

Pozitívnou správou je, že aplikácia ponúka skutočne širokú škálu zoologických záhrad. Tie sú navyše pravidelne mesačne aktualizované o nové zoologické záhrady. Aplikácia vám zobrazí najbližšie zoologické záhrady v rámci vašej lokality, pričom v mojom prípade to bolo 23 okolitých ZOO vrátane Košíc a Bratislavy. Cieľom vývojára je však do konca roka 2018 ponúkať 200 zoologických záhrad po celom svete priamo v aplikácii. Aplikácia využíva verejne dostupné zdroje informácií.

Po prvom spustení sa môžete prihlásiť pomocou svojho Facebook alebo Gmail konta. Následne si môžete vybrať zoologickú záhradu z vášho okolia. Ďalšia obrazovka vám ukáže výber zoologických záhrad vo vašom okolí a po zvolení niektorej z nich sa dozviete aj jej vzdialenosť od vás, počet požívateľov, ktorí ju navštívili či prípadné hodnotenie.

Následne sa už presúvate priamo do zoologickej záhrady. Na mapovom podklade môžete pozorovať rôzne značky a piktogramy, ktoré vám ukážu, čo sa na danom mieste nachádza. Po kliknutí na niektorú zo značiek sa zobrazí názov atrakcie alebo služby (napríklad ťava/lemur či reštaurácia alebo toalety) a tiež vzdialenosť k nej. Nechýba možnosť filtrovania prvkov, ktoré chcete v aplikácii zobraziť.

Poslednou súčasťou aplikácie je tiež priestor pre predplatenie spoplatnenej PREMIUM verzie alebo tiež rozšírenie s názvom Photo Booth. Toto rozšírenie ponúka rôzne zvieracie nálepky, do ktorých môžete umiestniť vašu fotografiu. Výsledkom môžu byť vtipné fotografie priamo zo zoologickej záhrady alebo jej okolia. Aplikácia je tak rozhodne šikovným pomocníkom pri prehliadke v ZOO. NaviZOO si môžete stiahnuť zadarmo v “BASIC” verzii prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
19.7.2018
Zdroj: Obchod Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+