MojAndroid

Nie je to tak dávno, keď sa počas októbra objavila navigácia TomTom pre Android. Vtedy mala navigácia len obmedzenú podporu, čo sa teraz mení a podpora zariadení sa rozširuje s najnovšou aktualizáciou.

V prvej verzii navigácia TomTom podporovala len zariadenia s rozlíšením displeja 800 x 480 a 854 x 480 bodov. To obmedzovalo používateľov a taktiež vďaka tomuto obmedzeniu hneď pri predstavení aplikácie odradilo niekoľko používateľov od budúceho používania.

Teraz však spoločnosť TomTom International BV napráva svoju chybu a dodáva podporu zariadení, ktoré majú rozlíšenie displejov 800 x 480 až 1280 x 800, čo zasahuje svojim vplyvom aj používateľov zariadení ako Samsung Galaxy S3, HTC One X a LG Optimus G.

Pridaná bola podpora pre ukladanie máp na SD kartu, vylepšená bola presnosť aplikácie a očakáva sa, že v najbližšom čase prejdú aktualizáciou aj samotné mapy.

Zdroj, foto: Google Play Store, TOMTOM (všetky verzie)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+